Bestuur en Commissies

A.S.C. Hilversum Hurricanes is een sportvereniging voor Honkbal, Softbal, BeeBall en American Football.

Adres
Kantine: ’t Jagerspaadje 32, 1231 KJ Loosdrecht, tel.: 035 5826100
Postadres: Postbus 1092, 1200 BB Hilversum
Postbank rek.nr. 2304697
KvK 40516772

Bestuur

Voorzitter Addie Braakman
06 3841 7230
voorzitter@hurricanes.nl
Penningmeester Sandrino Budding
penningmeester@hurricanes.nl
Secretaris Marjanne Middelink
secretaris@hurricanes.nl
Wedstrijdsecretaris Frits Budding
wedstrijdsecretaris@hurricanes.nl
Honkbal Frits Budding
honkbal@hurricanes.nl
Softbal Inez Calis
softbal@hurricanes.nl
Jeugd Anneke Groeneveld
jeugdhonksoftbal@hurricanes.nl
American Football Addie Braakman
voorzitter@hurricanes.nl

Commissies

Jeugdcommissie Anneke Groeneveld vz
vacant secr
Alle jeugdcoaches
Sponsoring Jeffrey Vreeken
Rene Tuinman
sponsoring@hurricanes.nl
Activiteitencommissie Kelly de Graaf
Yvette Bartelds
Sandrino Budding
Denise Ultee
Martijn van der Wal
Louise Budding
Jeugdactiviteitencommissie vacant
vacant
Sandrino Budding
Alle jeugdteamvertegenwoordigers
Kantinecommissie Louise Budding
Els Braakman
Onderhoudscommissie Rob Karel
Frits Budding
Website, Nieuwsbrief en Facebook Jannes Cruiming
Iris Kroes
redactie@hurricanes.nl