Bestuur en Commissies

Bestuur

Voorzitter Tim Beuckens
voorzitter@hurricanes.nl
Secretaris Nathalie van der Weiden
secretaris@hurricanes.nl
Penningmeester Sandrino Budding
penningmeester@hurricanes.nl
American Football Addie Braakman
americanfootball@hurricanes.nl
Honkbal Jannes Cruiming
honkbal@hurricanes.nl
Softbal Rosanne Kamer
softbal@hurricanes.nl
Jeugd Marjanne Middelink
jeugdhonksoftbal@hurricanes.nl
Algemeen lid Onderhoud Frits Budding
Algemeen lid Activiteiten Inez Calis
activiteiten@hurricanes.nl
Algemeen lid Sponsoring Jeffrey Vreeken
sponsoring@hurricanes.nl



Commissies

Wedstrijdsecretaris Frits Budding
wedstrijdsecretaris@hurricanes.nl
Jeugdcommissie Marjanne Middelink vz
Gaetano Budding sec
Alle jeugdcoaches
jeugdcommissie@hurricanes.nl
Activiteitencommissie Inez Calis vz
activiteiten@hurricanes.nl
Jeugdactiviteitencommissie Anneke Groeneveld vz
Alle teamvertegenwoordigers
jeugdactiviteiten@hurricanes.nl
Sponsoring Jeffrey Vreeken
Rene Tuinman
sponsoring@hurricanes.nl
Kantinecommissie Louise Budding
Els Braakman
kantine@hurricanes.nl
Onderhoudscommissie Frits Budding
Rob Karel
Communicatie en PR Jannes Cruiming
Iris Kroes
Inez Calis
Marjanne Middelink
Gaetano Budding
redactie@hurricanes.nl